IRE25X1B
IRR egyenes 25mm x 1" belső menetes, gyorskötő idom
  • Részletek
  • Adatok
Részletek
IRE25X1B
Gyorskötő egyenes 25x1
- Az egyik végén 25 mm átmérõjû LPE csõre illeszkedõ tokos kialakítással, a másik végén 1"-os belső menettel rendelkezõ egyenes idom
- Max. 6 bar
Adatok
Csőméret:
25
Menet típusa:
Belső menetes
Menet_méret:
1"